Amatnieki

Salaspils uzņēmēju biedrība (SUB) apvienot ne vien uzņēmējus, bet arī Salaspils amatniekus. Tādējādi novadniekiem tiek nodrošināta iespēju pārdot savu produkciju un parādīt arodu ne vien Salaspils iedzīvotājiem, bet arī tās viesiem.

Jau šobrīd SUB sadarbībā ar novada domi Salaspils Tūrisma informācijas centrā izveidojusi vitrīnu ar amatnieku produkciju. Tur var iepazīties ar piedāvājumu, lai pēc tam sazinātos ar amatniekiem un personīgi no viņiem iegādātos sev tīkamākos produktus. Salaspils amatnieku darinājumus varat iegādāties arī Salaspils lielveikala “Rimi” ziedu veikalu “Marito”. Amatnieku darbu skapī varēs atrast glītas un praktiskas dāvanas ikvienam!

Papildus jau paveiktajam tiek strādāts arī pie jaunu tirgošanās telšu iegādes, lai Salaspils amatniekiem sniegtu iespēju vienu reizi mēnesī pie Salaspils Nacionālā botāniskā dārza pārdot savu produkciju. Plānots iesaistīt arī Salaspils invalīdus un pensionārus, sniedzot iespēju tirdziņos,  pārdot pašu veidoto produkciju.

Otra lielā SUB iecere ir Salaspils amatnieku māja. Tā plānota kā vieta, kur strādāt pašiem aroda lietpratējiem, rādīt savu arodu salaspiliešiem un pilsētas viesiem. Amatnieku mājā notiktu meistarklases bērniem, bet pieaugušajiem būtu lieliska iespēja papildināt savu hobiju klāstu.  Ieguvēji būtu ne vien paši Salaspils iedzīvotāji, bet arī pilsētas viesi.