Jaunieši aicināti piedalīties biznesa ideju konkursā!

  • -

Mācību gads pamazām uzņem apgriezienu, un līdz ar to Salaspils uzņēmēju biedrība sadarbībā ar Salaspils novada domi jauniešiem piedāvā lielisku iespēju definēt un praktiski realizēt savas, iespējams, klusībā apdomātās, bet nerealizētās biznesa idejas, piedaloties konkursā „Mana biznesa ideja 2016”.

Konkursa pirmā kārta norisināsies no šī gada 26. septembra līdz 31. oktobrim. Tajā pretendenti aicināti iesniegt idejas aprakstu brīvā formātā. Ja idejas autors tik izvirzīts uz otro kārtu, pretendentam tiks nodrošināta iespēja konsultēties ar nozares ekspertiem, pilnveidot ideju un prezentēt biznesa ideju vērtēšanas komisijai.

Balvu fonds ndorošina vērtīgu pieredzi, lietderīgi pavadītu laiku un jaunus domu biedrus. Papildus tam inovatīvākie, spējīgākie un patiesi labākie dalībnieki tiks apbalvoti arī ar naudas balvām, kuru kopējais apjoms ir 1500 eiro.

Ja esi vecumā no 14 līdz 25 gadiem, nākotnē plāno kļūt par darba devēju un vadīt savu uzņēmumu, ja esi spējīgs pamatot un aizstāvēt savu viedokli, tad konkurss „Mana biznesa ideja 2016” ir domāts tieši Tev. Piedalies!

 

Konkursa nolikums