Jo labākais reklāmas veids ir labi paēdis klients!

  • -

Jānis Nebars ir uzņēmējs, SUB valdes loceklis un aktīvs salaspilietis. Viņa pārziņā ir AS „Dragonara Baltica”, kas ir vairāknozaru kompānija un nodarbojas ar savstarpēji nesaistītām nozarēm – metālapstrādi, poligrāfiju un ēdināšanu. Salaspilī tuvākā ir ēdināšanas nozare, kas nodrošina ēdināšanas pakalpojumus Latvijas Valsts mežzinātnes institūts „Silava” darbiniekiem, apkārtējiem Silavas rajona uzņēmu darbiniekiem un citiem salaspiliešiem!

Uzņēmējs ēdināšanas biznesā ir jau ilgāku laiku. „Viss aizsākās ar izklaides uzņēmumu „Zirgs”. Kopā ar sievu Lieni nodrošinājām salaspiliešiem un pilsētas viesiem gardu maltīti, īpašu uzsvaru liekot uz brīvdienu izklaides iespēju dažādošanu Salaspilī, kas, manuprāt, izdevās lieliski! Tomēr uzņēmuma darbība un līdz ar to vadība nakts stundās sāka traucēt personīgajai izaugsmei. Arī ģimene cieta no tā, tāpēc nolēmu, ka dzīvē kaut kas jāmaina,” pastāsta Jānis. Vēlāk tapusi ideja un radusies iespēja nodrošināt ēdināšanas pakalpojumus mažzinātnes institūta „Silava” telpās.

Taujājot par ēdnīcas darbību, Jānis ir pārliecināts, ka uzņēmuma galvenā vērtība ir labi darbinieki un tā arī ir šī uzņēmuma veiksmes atslēga: „Mūsu pavāres ir lieliskas! Viņas spēj pagatavot patiesi gardas maltītes. To galvenokārt atzīst klienti, kuru loks ar katru gadu kļūst arvien lielāks.”

Jānis pastāsta, ka ēdnīca strādā katru darba dienu no 11:00 – 15:00 un piedāvā plašu ēdienu izvēli katrai gaumei. Piedāvāti tiek gan veģetārie ēdieni, gan gaļas ēdieni. „Maniem vecākiem Ērgļos ir ekoloģisko liellopu audzēšanas saimniecība. Iespēju robežās palīdzu viņiem darbā tās uzturēšanā. Zinu, ka tur audzētā liellopu gaļa būs ekoloģiska, tāpēc gaļas produktus ēdnīcai iespēju robežās nodrošinu no viņu saimniecības.” Kas interesanti, ēdnīca cenšas pielāgoties Latvijas Valsts mežzinātnes institūta darbībai, medību sezonas laikā piedāvājot nobaudīt arī medījuma gaļu.