Kvalitāte un apmierināts klients kā prioritāte – autoserviss “Autospils”

  • -

Šomēnes Salaspils uzņēmēju biedrība vēlas iepazīstināt ar uzņēmumu, kur ikviens var meklēt un saņemt operatīvu palīdzību auto jautājumos. „Autospils” ir Salaspils centrā izvietots autoserviss. 2015. gada pasākumā „Salaspils novada gada balva” uzņēmums plūca laurus kategorijā „Jaunpienācējs” un  jau pavisam drīz svinēs divu gadu dzimšanas dienu.

Ideja par auto servisa izveidi pieder salaspilietim, servisa īpašniekam, Svjatoslavam Fedosejovam, kurš, būdams vietējais, jutis vajadzību pēc kārtīga auto servisa savā novadā. Paveicies arī ar vietas izvēli, jo Lauku iela 9 (autoservisa adrese) atrodas pašā pilsētas centrā un ir viegli pieejama ikvienam pēc auto pakalpojuma ieinteresētajam.

Servisa meistars Andris Opincāns stāsta, ka iedzīvotāji pie viņiem aicināti griezties ar praktiski jebkurām auto problēmām,  sākot ar riepu servisu un beidzot ar vissarežģītākajiem ritošās daļas un dzinēju remontiem: „Kaut vai tāds ikdienišķs moments kā tukša riepa un dāma pie ruļļiem. Viens zvans un mūsu cilvēki piebrauks un palīdzēs. Ja ne uz vietas, tad šeit”. Papildus remontdarbiem auto serviss piedāvā iespēju iznomāt piekabes un automašīnas, un iegādāties mašīnām nepieciešamās eļļas un šķidrumus. „Arī ar rezerves daļām problēmas nav. Mūsu sadarbības partneri ir lielie rezerves daļu tirgotāji. Viņiem ir kurjeri, piegādes un līdz ar to arī mēs precīzi varam saplānot piegādes un klientam sniegt atbildi par to, kad auto būs braukšanas gatavībā,” stāsta Andris.

Par uzņēmuma vienu no galvenajiem stūrakmeņiem īpašnieks Svjatoslavs un meistars Andris atzīst profesionālo kolektīvu: „Jā, esam jauni, bet mēs cenšamies savākt profesionālu kolektīvu, kas ir ļoti būtiski šajā nozarē. Nevienam nav noslēpums par šī biznesa ēnas pusi – skrūvē gandrīz jebkurā garāžā – saprot vai nesaprot, māk vai nemāk. Diemžēl pēc tam daudzi brauc uz servisu pārtaisīt. Novērst poblēmu ir viena cena, bet pārbūvēt to, ko kāds ir izdarījis nepareizi ir daudz grūtāk un dārgāk. Cilvēks savā ziņā kļūst par ķīlnieku. Mēs nevaram konkurēt ar Rīgas centru operativitāti, bet varam konkurēt ar kvalitāti, jo mums ir profesionāls kolektīvs. Viņi nav vietējie, bet noteikti labākie – praktizējušies gan tepat Latvijā, gan arvalstīs, strādājuši dažādu marku auto”.

Interneta lietotājiem „Autospils” piedāvā mājas lapu www.autospils.lv. Tajā ir iespēja iegūt kontaktinformāciju, uzzināt galveno par uzņēmuma sniegtajiem pakalpjumiem un atlaidēm. Auto servisa meistars teic, ka katru mēnesi ir kādas īpašas akcijas. Tā, piemēram, vasarā par izdevīgākām cenām bija iespēja uzpildīt kondicionierus, šomēnes 15% atlaidi saņem dzimšanas dienu gaviļnieki, bet 10% vārda dienu gaviļnieki. Plānotas arī īpašas akcijas studentiem un pensionāriem.

„Uzņēmuma galvenais mērķis ir kvalitāte un apmierināts klients. To visu dzīvē cenšamies īstenot ar patīkamām cenām, labu attieksmi, ērtām telpām un modernu infrastruktūru. Jāteic, ka apkalpojošā sfēra tā ir diezgan nepateicīga, bet mēs tajā darbojamies, darbojamies veiskmīgi,” tā Andris.