Novada uzņēmēju godināšana

  • -

Novada uzņēmēju godināšana Salaspilī nu jau kļuvusi par tradīciju. Arī šā gada 6. aprīlī Salaspils Nacionālā botāniskā dārza oranžērijā svinīgā gaisotnē Salaspils novada dome sveica 2016. gada veiksmīgākos uzņēmumus.

Uzņēmumi tika vērti 7 kategorijās: labākais pakalpojumu sniedzējs, gada ražotājs, Salaspils novada popularizētājs, lielākais darba devējs, gada amatnieks, jaunpienācējs un gada labdaris. Nominācijā „Gada pakalpojums” un „Gada labdaris” nominantus varēja pieteikt Salaspils iedzīvotāji, bet nominantus izvērtēja Salaspils novada domes izvirzīta žūrijas komisija.

Salaspils novada domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars pasākuma atklāšanas svinīgajā uzrunā teica, ka Salaspils, izsenis dēvētais guļamrajons, vairs nevar tikt tā saukts, jo novadā ir patiesi daudz, veiksmīgi un ražojoši uzņēmumi. Domes priekšsēdētājs vēlēja uzņēmējiem panākumus, apmierinātus un čaklus darbiniekus un, protams, peļņu.

 

“Uzņēmēju gada balvas” ieguvēji 2016. gadā:

Grupā “Labākais pakalpojuma sniedzējs”:

  • ēdinātājs – SIA “Latrago” kafejnīca “Kanēlis”
  • tirgotājs – SIA “Fortuna G” veikals “Zeltene”

Grupā “Gada ražotājs”:

  • apakškategorijā “Mazais ražotājs” – SIA “Akva Agro”
  • apakškategorijā “Vidējais ražotājs” – SIA “Volburg”
  • apakškategorijā “Lielražotājs” – SIA “Eiroplast”

Kategorijā “Salaspils novada popularizētājs” – AS “Roga”Agro”

Kategorijā “Lielākais darba devējs” – SIA “Skonto Prefab”

Kategorijā “Gada amatnieks” – mājas vīna ražotne “Saules veltes”

Kategorijā “Jaunpienācējs” – BN “Kurši”

Kategorijā “Gada Labdaris” – SIA “AGF Pluss”

 

SUB īpašo paldies teica valdes priekšsēdētājs Miks Balodis, apsveicot SIA „TMB ELEMENTS” ar ievērojamu un visnotaļ veiksmīgu uzņēmējdarbības paplašināšanu ārvalstīs.