Otrais! Otrais Salaspils amatnieku skapis ir atklāts RIMI lielveikalā!

  • -
Jauns un izgaismots tas apskatāms ziedu veikalā Marito, Salaspils lielveikalā „Rimi”. Ceram, ka salaspilieši un pilsētas viesi novērtēs un arī iegādāsies novadnieku darinājumus, lai iepriecinātu savus mīļos. Esam pārliecināti, ka dāvanas atrodamas jebkurai gaumei un vecumam, sākot no adītām zeķītēm mazulim, līdz pat varenai koka karotei mājas saimniecei.
 
„Mūsdienās grūti izdzīvot, ja nemīl to, ko dara”, atklājot skapi teica, ziedu veikala īpašniece Anna. Viņa un viņas rosīgās meitenes palīdzēs izvēlēties amatnieku darbus un ziedus ikvienam veikala pircējam.
 
SUB valdes priekšsēdētājs Miks Balodis teic, ka ir liels prieks par veiksmīgu sadarbību ar ziedu veikalu “Marito”: „Priekš Salaspils amatniekiem un pilsētas iedzīvotājiem šie ir lieli svētki, jo beidzot ikviens var sev vēlamā laikā iepazīties ar Salaspils amatnieku darinājumiem un izvēlēties atbilstoši savai gaumei un iespējām”.
 
Lai iepazīšanās svētkos padarītu vēl saistošākus pilsētas iedzīvotājiem esam nolēmuši pirmajiem 40 cilvēkiem, kuri iegādāsies kādu no amatnieku izstrādājumiem, uzdāvināt saldu našķi – medus burciņas veidā!