Pierīgas uzņēmēji Biznesa forumā Salaspilī diskutēs par uzņēmējdarbības vides jautājumiem

  • -

Salaspils Uzņēmēju biedrība (SUB) sadarbībā ar “Luminor” banku 23. augustā pulksten 11 organizē Pierīgas reģiona uzņēmēju Biznesa forumu “Krāt vai tērēt?”, kurā uzņēmēji ar valsts vadītājiem diskutēs par reģionu attīstības un uzņēmējdarbības vides jautājumiem Latvijā. Forumā piedalīsies Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, Ministru prezidents Māris Kučinskis, finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola un “Luminor” bankas makroekonomikas eksperts Pēteris Strautiņš. Forumu vadīs Salaspils Uzņēmēju biedrības vadītājs Miks Balodis.

“Šādi biznesa forumi ir ļoti nozīmīgi visiem uzņēmējiem,” uzsver Salaspils Uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētājs, norādot, ka uzņēmējiem ir būtiski saprast, kā attīstīsies valsts ekonomika un tautsaimniecība nākotnē, “tāpēc Salaspils forumā kopā ar valsts vadītājiem un uzņēmēju organizāciju pārstāvjiem diskutēsim par vairākiem svarīgiem jautājumiem: kāds būs Latvijas attīstības pozicionējums, kāda būs valsts politika un kā valsts vadītāji redz uzņēmējdarbības vidi Latvijā,” saka Miks Balodis. Viņš akcentē vairākus būtiskus reģionu uzņēmējus interesējošos jautājumus: “Vai un kā attīstīsies reģioni, kā risināt darbaspēka trūkuma problēmu, kā “atraisīt rokas” pašvaldībām, lai motivētu tās iesaistīties privātā biznesa piesaistē savos novados un pilsētās,” SUB valdes priekšsēdētājs Miks Balodis uzskaita galvenos Biznesa foruma jautājumus.

Pierīgas reģiona uzņēmēju Biznesa forumā būs pārstāvētas uzņēmēju organizācijas no 15 novadiem, kā arī uzņēmējus apvienojošās organizācijas LTRK vadība. “Domāju, ka uzņēmējiem būs daudzi jautājumi gan Ministru prezidentam, gan finanšu ministrei,” ir pārliecināts SUB vadītājs. Viņš aicina piedalīties forumā arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus: “Jo plašāk un analītiskāk masu medijos būs atspoguļota ar tautsaimniecības jautājumiem saistīta problemātika, jo labāk sabiedrība sapratīs uzņēmēju un reģionu vajadzības un piedāvās risinājumus,” uzsver Miks Balodis.

Pierīgas reģiona uzņēmēju Biznesa forums “Krāt vai tērēt?” notiks 23. augustā no pulksten 11:00 līdz 13:30 uzņēmumā “Rosalia”, Sauriešos, Salaspils pagastā, Salaspils novadā. Pasākumu organizē Salaspils Uzņēmēju biedrība sadarbībā ar “Luminor” banku. Pēc diskusijām foruma dalībniekiem būs iespēja iepazīties arī ar diviem Salaspils novadā strādājošiem uzņēmumiem – SIA “Koka ziemas dārzi” un “I2”.

 

Sīkāka informācija par dalību Biznesa forumā –

pa tālruni 29150850 (Miks Balodis) ')}