Salaspils uzņēmēju biedrībai pievienojies jauns biedrs – Luminor banka

  • -

Šī gada oktobrī Luminor banka Latvijā pievienojusies un kļuvusi par Salaspils uzņēmēju biedrības biedru. Mēs esam gandarīti, ka esam kļuvuši par vienu biedru bagātāki un ticam, ka sadarbība ar Luminor, apmainoties pieredzē un zināšanās, kā arī radot jaunas iespējas kontaktu veidošanā, ļaus mūsu biedrības darbam un sadarbībai pāriet jaunā kvalitātes līmenī.

Jau oktobra beigās Salaspils uzņēmēju biedrības valde tikās ar Luminor pārstāvjiem, lai izrunātu turpmākos sadarbības plānus. Tikšanās laikā tika runāts par finanšu riskiem, tirgus situāciju, tika iezīmēti kopējie pasākumu plāni un sadarbības iespēju vadlīnijas.

Luminor ir mūsdienīga, jaunas paaudzes banka un finanšu pakalpojumu sniedzējs ar izpratni par vietējo tirgu un klientu vajadzībām. Kā trešajam lielākajam finanšu pakalpojumu sniedzējam Baltijas reģionā ar 16% tirgus daļu noguldījumos un 23% – kreditēšanā, kā arī 1.3 miljonu lielu klientu portfeli un aptuveni 3000 darbiniekiem, Luminor mērķis ir kļūt par vadošo finanšu pakalpojumu sniedzēju Baltijas uzņēmumiem un uzņēmīgiem cilvēkiem.

Šī gada augustā Luminor, sadarbojoties Attīstības finanšu institūciju ALTUM, uzsāka sadarbību, lai mazajiem un vidējiem Latvijas uzņēmējiem piedāvātu aizdevumu bez ķīlas. Interese par šo pakalpojumu pieaug – nepilnu divu mēnešu laikā izsniegto aizdevumu apjoms sasniedz gandrīz pus miljonu eiro ar vidējo aizdevumu summu 50 000 eiro.