Salaspils uzņēmēju brokastis ar VARAM parlamentāro sekretāru

  • -

Salaspils uzņēmēju biedrības (turpmāk – SUB) uzņēmēji 23.martā tikās ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (turpmāk – VARAM) parlamentāro sekretāru Jāni Eglīti. Tikšanās laikā tika pārrunāti uzņēmējiem nozīmīgākie jautājumi saistībā ar reģionālo attīstību uzņēmējdarbības kontekstā.

Salaspils uzņēmēju biedrība, turpinot nesen iedibināto tradīciju – uzņēmēju brokastīs tikties ar valsts vadošajām amatpersonām – šajā reizē uz sarunu aicināja VARAM parlamentāro sekretāru Jāni Eglīti. Tikšanās mērķis bija uzzināt par pašlaik aktuālākajiem ministrijas darba kārtības jautājumiem, kā arī iepazīstināt VARAM pārstāvi ar SUB un tās plānotajām aktivitātēm.

Tikšanās reizē tika pārspriesti nozīmīgākie reģionālās politikas jautājumi, kas būtiski sasaucas ar uzņēmējdarbības veicināšanu un attīstību Salaspils novadā. Parlamentārais sekretārs pastāstīja par pašreizējo fondu sniegtajām iespējām un investīciju piesaistes iespējām.  Pārrunāta tika arī sabiedrībā plaši apspriestā reģionālā reforma, uz ko Eglīša kungs norādīja, ka mazajām pašvaldībām būtu jādomā par apvienošanos ierobežoto resursu dēļ.

 

Uzņēmēju brokastis ir neformāls pasākums vairāku Latvijas uzņēmēju biedrību vidū. SUB šāda formāta tikšanās iedibinājusi no 2018.gada sākuma. Pirmajās SUB uzņēmēju brokastīs kā viesis tika aicināts Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs. SUB arī turpmāk plāno tikties ar valsts vadošajām amatpersonām, tādējādi paužot savu redzējumu par tautsaimniecības attīstību un veicinot valsts pārvaldes un uzņēmēju sadarbību.