Skaistumkopšanas salons “Putni” – vieta, kur rada un iedvesmo…

  • -

Salaspiliete Mairita Miezīte trīs gadus vada pašas loloto salonu “Putni”. Skaistumkopšanas salons ir viens no SUB jaunākajiem biedriem un var lepoties ar mājīgām telpām Līvzemes ielā 5. “Telpas man ir īpaši mīļas, jo šajā mājā dzīvoja mana vecmamma un vecaistēvs. To varu saukt par savu ģimenes vietu,” stāsta Mairita. Mājas īpašās vēstures dēļ Mairita skaistumkopšanas salonu iekārtojusi Art Deco stilā, kur savu vietu radušas arī pāris ar ģimeni saistītas lietas: “Salonā atrodas stāvlampa, ko mana mamma ar tēti saņēma kāzās kā dāvinājumu. Tāpat arī tēta dotā glezna novietota pie sienas. Senatnīgais spogulis, pie kura top frizūras, arī mantots no vecmāmiņas”.

Mairita iepriekš strādājusi valsts pārvaldē, taču, gaidot trešo bērniņu, viss mainījies: “Kā sievietei, kā personībai – kaut kas mainījās. Sapratu, ka man tas vairs nepatīk. Manī vienmēr ir bijusi radošā degsme un tagad bija īstais laiks to likt lietā”. Salona ideja, kā stāsta Mairita, tapusi vienas nakts laikā: “Saņēmu zvanu no onkuļa par to, ka šīs mājas telpas ir atbrīvojušās un manī “ieslēdzās klikšķis”. Pa vienu nakti visu izdomāju un izrēķināju. Nevarēju vien sagaidīt rītu, lai pavēstītu ideju vīram,” stāsta Mairita, uzsverot, ka ģimene ir neatsverams atbalsts, vadot savu uzņēmumu.

Skaistumkopšanas salons ticis pie īpaši interesanta nosaukuma. Kā tas radies? Arī nosaukuma tapšanā savu ietekmi devusi Mairitas ģimene. Vecvecāki, kas dzīvoja šajā mājā, nākuši no laukiem. Viņi bijuši ticīgi cilvēki un Mairitai iemācījuši, ka svētdienās nedrīkst strādāt. “Kad naktī visu rakstīju un domāju salona darba laiku, zināju, ka svētdienās nestrādāsim, jo svētdienās pat putni ligzdu nevij”, teic Mairita, “Saīsinot šo citātu, mapīti datorā ierakstīju ar nosaukumu “Putni””. Tā arī salons ticis pie skanīga un prātā paliekoša nosaukuma. “Man ir svarīgi, lai meitenes (tā Mairita draudzīgi uzrunā savas darbinieces) nāk uz darbu ar prieku. Es pati arī gribēju tādu vietu, uz kurieni man ir prieks nākt, tāpēc mēs nestrādājam svētkos – nestrādājam 31. decembrī, nestrādājam Jāņos. Esam dzirdējuši arī ne visai glaimojošus vārdus par to, bet manām meitenēm arī ir ģimene. Negribu sajust, ka man aiz muguras ir neapmierināti padotie. Gribās savu kodoliņu, kur vienmēr ir forši. Un mums arī ir forši!” saka Mairita, piebilstot, ka tieši pašlaik savu kolektīvu vēlās papildināt ar kādu čaklu frizieri.

Taujājot par iesaisti SUB, Mairita uzsver, ka viņai kā uzņēmējai ir svarīga “platas muguras sajūta”. “Esot biedrībā, ir sajūta, ka, ja nu kaut kas… varu iet, prasīt palīdzību un atbalstu! Zinu, ka sajutīšu vienotu interesi, “ saka “Putni” vadītāja.

Salonā “Putni” ikvienam ir iespēja tikt pie jauna matu griezuma vai matu krāsas, iespēja saņemt kvalificēta kosmetologa pakalpojumus, izveidot skaistu, sezonai aktuālu manikīru vai pedikīru. Gaidīti ir visi no pirmdienas līdz piektdienai laikā no 9:00 – 20:00, sestdienās no 10:00 – 18:00, garantējot to, ka šī IR VIETA, KUR TIKS NE TIKAI RADĪTS, BET ARĪ IEDVESMOTS.

 

Adrese: Salaspils, Līvzemes iela 5

Telefona nr.: 67 708 817