Studija “Figura line” – veselīgs skaistums ikvienai!

  • -

Jau vairāk kā gadu Salaspilī, Līvzemes ielā 5, ikvienam veselības un skaista izskata tīkotājam ir iespēja izbaudīt limfas stimulācijas masāžas. Tās ir masāžas, kurās stundas laikā, veicot noteiktus vingrinājumus, tiek iekustināta limfātiskā sistēma. Taču, ja ir velēšanās uzlabotu imūnsistēmu un elpceļus, studija “Figura line” piedāvā apmeklēt veselībai nozīmīgo sāls istabu. Lūk, stāsts par Salaspils uzņēmēju biedrības vienu no jaunākajiem biedriem – studiju “Figura Line”.

Par piedāvātajiem pakalpojumiem un to iedarbību stāsta Salaspils studijas vadītāja Ineta Dzilna.

 

Limfātiskās sistēmas nozīme organismā

Limfātiskā sistēma ir viena no vissvarīgākajām un sarežģītākajām cilvēka organisma sistēmām, jo tā ir atbildīga par organisma attīrīšanu. Limfā sakrājas viss kas ir kaitīgs un netīrs organismam, piemēram, toksīni un šlakvielas. Lai limfātiskā sistēma darbotos pareizi un visi vīrusi, toksīni un baktērijas tiktu izvadītas, talkā nāk limfas stimulācijas rullis, kas stabilizē fiziskās veselības stāvokli un, vienlaicīgi strādājot ar ādas virsmu un muskuļiem, padara pašsajūtu un izskatu daudz veselīgāku un pievilcīgāku. Limfa tek no pēdām uz augšu, tāpēc vingrinājumi izstrādāti tā, lai, pildot vingrinājumus un lietojot daudz ūdens, pēc iespējas efektīvāk iekustinātu limfātisko sistēmu un organismam nevajadzīgās vielas tiktu izvadītas.

Nodarbības un trenažieri

Trenažieri, ar kuru palīdzību notiek masāža, ir veidoti no bērza koka ruļļiem, kuri nodarbības laikā nemitīgi griežas. To iekšā ir infrasarkanie stari, kas pastiprina masāžas efektivitāti, palīdz sildīt ķermeni un nodrošina to, ka muskuļi strādā. Masāža ir 10 reizes spēcīgāka nekā tā, ko veic ar rokām, tādā veidā nodrošinot, ka, vienas nodarbības laikā tiek sadedzinātas aptuveni 450 – 500 kalorijas.

Kurss, ko iesaka iziet speciālisti, ir 12 reizes pa vienas stundas nodarbībām. 1. un 12. reizē klients tiek nomērīts un nosvērts uz svariem, kas uzrāda tauku daudzumu organismā, muskuļu masu, kā arī to, cik kalorijas jāpatērē. Ineta stāsta, ka rezultāti ir pilnīgi visām sievietēm, protams, atkarībā kā nodarbībās veiktās aktivitātes tiek sabalansētas ar pareizu uzturu. Pēc klienta ieskatiem šo kursu var atkārtot atkal. “Pauzes nav jāietur obligāti. Cilvēki dara dažādi, taču visa pamatā ir regularitāte. Citi to uztver kā trenažieri – negrib iet uz sporta zāli, tāpēc nāk šeit rullēties. Mēs tad sakām, ka tas ir “sliņķu trenažieris”,” stāsta Ineta.

“Kursa iziešana stabilizē fiziskās veselības stāvokli. Vienlaicīgi strādājot ar ādas virsmu un muskuļiem, padara arī ārējo izskatu daudz pievilcīgāku – tiek samazināts ķermeņa apkārtmērs, taču ja cilvēks veselīgi ēd un dzer ūdeni, tad iespējams arī svara zudums,” stāsta Ineta.

 

Sāls istaba

Seansa laikā klients sēž atpūtas krēslā un elpo sāls jonizēto gaisu. Telpā ar īpašas aparatūras palīdzību putekļu veidā gaisā nonāk ļoti sīkas sāls daļiņas, taču ar gaisa plūsmu tās nonāk organismā. Cilvēkam ieelpojot, tiek attīrīta, mitrināta un nomierināta elpceļu gļotāda. Nodarbību patīkamāku dara arī silta tēja, lasāmviela un iespēja mierīgā gaisotnē izbaudīt putnu dziesmas.

Sāls istabas apmeklējums tiek rekomendēts, ja ir problēmas ar elpošanas ceļiem, iekaisumi, kakla, deguna dobumu infekcijas, palīdz novērst arī ādas problēmas, piemēram, psoriāzi. Kurss, ko iesaka apmeklēt speciālisti, ir 10 dienas pēc kārtas, taču, ja nav iespēja baudīt procedūru ik dienas, tad to var darīt pārdienās. Viens seanss ilgst 40 minūtes. Sāls istaba atjauno aizsargšūnas, līdz ar to cilvēks mazāk slimo. Tāpat tiek uzlabota arī asinsrite, vielmaiņa, un tā lieliski palīdz atgūties pēc smagām slimībām.

Ineta stāsta, ka studija “Figura Line” ir laba vieta, kur doties ar ģimeni: “Dažkārt pie mums nāk visa ģimene. Mamma dodas uz limfas stimulācijas masāžu, bet tētis ar bērnu apmeklē sāls istabu. Bez pakalpojumiem piedāvājam arī kapsulas, kuras attīra ķermeni, celulīta krēmus, ķermeņa losjonu, organisma attīrīšanas tējas. Viss ir veidots tikai no dabīgām vielām. Nākotnē ir idejas arī par veselības solārija iegādi. Tas ir solārijs, kas darbojas ar kolagēnu, tātad šūnas nenovecojās, bet gan atjaunojas.”

Studijā “Figura line” ir iespēja uzlabot savu veselību, iegūt skaistu ķermeni un apmeklēt interesantas vieslekcijas par uzturu!

Pieteikties kursam un gūt atbildes uz interesējošiem jautājumiem var pa tālruni 26566084, rakstot uz e-pastu: salaspils@figura-line.lv vai mājas lapā http://www.figura-line.lv/lv