SUB ievēl jaunu valdes sastāvu

  • -

Ceturtdien, 24.augustā, Salaspils uzņēmēju biedrība ievēlēja jaunu valdes sastāvu. Valdē turpmāko trīs gadu garumā darbosies trīs jauni valdes locekļi, kā arī divi iepriekšējā sasaukuma pārstāvji. Valdes uzdevums tāpat kā līdz šim būs rūpēties par uzņēmēju interesēm Salaspils novadā.

SUB statūti nosaka, ka valdes sastāvā darbojas 5 pārstāvji. Vēlēšanās savu kandidatūru izvirzīja trīs valdes sastāvā vēl nebijuši biedri – Krists Slokenbergs (uzņēmums „I2”), Normunds Guļajevskis (uzņēmums „Koka ziemas dārzi” un „Koka konstrukcijas”), Andris Puķītis (uzņēmums „Korte”). No iepriekšējā sastāva uz vietu valdē kandidēja atbildīgā par finanšu un jauniešu sfēru Iveta Pokromoviča un iepriekšējā sasaukuma valdes priekšsēdētājs Miks Balodis. Visi pieci kandidāti tika ievēlēti valdes sastāvā. Priekšsēdētājs tiks noskaidrots pirmajā valdes sēdē.

SUB biedrus pie sevis uzņēma Salaspils uzņēmēja Ilze Bērziņa parkā „Ārpus laika”. Vieta pārsteidza ne vien ar mierpilnu dabas ainavu un dažādo sajūtu gammu, bet arī ar neaprakstāmu atmosfēru – siena ķīpām pildītu īpaša dizaina koka terasi.

Pēc valdes pārvēlēšanas biedri bija aicināti izmēģināt jauno tehnoloģiju piedāvātās iespējas. Pasākumā ciemojās Dronu bodes lieliskie pārstāvji, kas rādīja elpu aizraujošus paraugdemonstrējumus ar sacīkšu droniem. Pēcāk dalībniekiem bija ļauts izmēģināt roku dronu vadīšanā pašiem un piedzīvot sireālas sajūtas simulatorā.

SUB novērtē un saka vislielāko paldies līdzšinējai valdei – Jānim Nebaram, Arnim Adakovskim, Aivaram Lavrinovičam, Ivetai Pokromovičai un Mikam Balodim – kas trīs gadu garumā ieguldījuši laiku, darbu un rūpes uzņēmējdarbības vides attīstīšanai Salaspils novadā.

Paldies par šo pasākumu parka „Ārpus laika” namamātei Ilzei Bērziņai, foto mirkļu iemūžinātājai Ingai un brīvprātīgajiem Lindai un Mārtiņam.

Lai tik pat raženi arī turpmākie trīs Salaspils uzņēmēju biedrības darba gadi!