SUB otrā biedru pilnsapulce

  • -

5. maijā k/n “Enerģētiķis” telpās norisinājās otrā biedru pilnsapulce, uz kuru pulcējās Salaspils uzņēmēju biedrības biedri. Tajā uzņēmējiem SUB realizētās idejas un vēl tikai plānotās darbības prezentēja SUB valdes priekšsēdētājs Miks Balodis. SUB valdes locekle Iveta Pokromoviča biedriem nodeva atskaiti par veikto finansu līdzekļu izlietojumu un pārrunāja 2016. gada budžetu. Sapulcē tika prezentēta arī ideja par fonda izveidi Salaspils NVO atbalstam. Par to plašāk stāstīja valdes loceklis Jānis Nebars.

SUB darbības efektivitāte ļoti lielā mērā atkarīga no sadarbības ar novada domi, tāpēc pasākuma saviesīgajai daļai pievienoties bija aicināti arī Salaspils novada domes deputāti un darbinieki, tādejādi savstarpēji iepazīstoties un veidojot pozitīvu turpmāko sadarbību.

Šobrīd SUB sapulcējusi jau 77 Salaspils novada uzņēmējus. Lai biedriem pateiktos par iesaisti organizācijā, saviesīgās daļas laikā SUB biedriem tika pasniegti apliecinājuma raksti par dalību SUB, kā arī īpašās Virši-A klientu kartes, kas biedriem sniegs iespēju pārvietoties ar auto par draudzīgākām cenām.

Pasākumā par gardo mielastu bija parūpējies Jāņa Nebara vadītais uzņēmums “Dragonara Baltica”, par saldo sveicienu kafejnīca Groziņš, taču par daudzveidīgiem priekšnesumiem gādāja deju trio “La Carousell”, kas ar saviem priekšnesumiem ļāva iejusties Čikāgas, Brazīlijas un Argentīnas deju ritmos. Salaspils zīmīgākās vietas un vērtības tika izzīmētas smilšu kino, bet vakara noslēgumā dziedāja grupa “Melansē”. Par aktivitātēm un vienmēr pozitīvu noskaņojumu gādāja Rīgas Improvizācijas teātra duets Elīna Geida un Krišjānis Berķis. Vakara gaitā notika dažādas spēlēs un sadarbības uzdevumi, kuru ietvaros viesi tika pie vērtīgām balvām no sporta kluba EE Fitness un salona Figura Line.

 

Paldies ikvienam, kas ieradās, kā arī tiem, kas palīdzēja pasākuma tapšanā!