Tikšanās ar satiksmes ministru Uldi Auguli

  • -

Turpinot tikties ar valsts vadošajām amatpersonām, 1.augustā Salaspils uzņēmēju biedrība (SUB) Salaspilī organizēja tikšanos ar satiksmes ministru Uldi Auguli. Sanāksmē piedalījās arī kaimiņu novadu uzņēmēju biedrību pārstāvji. Pārrunāti tika gan valsts, gan novadu nozīmīgākie satiksmes jautājumi.

Lai personīgi iepazītos ar valsts vadošajām amatpersonām un tādējādi pārrunātu uzņēmējiem un novadiem būtiskākos jautājumus, SUB regulāri organizē tikšanās gan ar ministriju, gan citu valsts pārvaldes iestāžu vadītājiem.

1.augustā SUB valde uz Salaspili aicināja satiksmes ministru Uldi Auguli, kā arī viņa padomnieku Reini Uzulnieku. Pasākumā piedalījās ap 40 uzņēmējiem, kuri pārstāvēja ne tikai Salaspils, bet arī Mārupes, Ozolnieku, Vecumnieku, Ogres, Ropažu, Olaines, Stopiņu un Garkalnes novada uzņēmējus.

Sarunas laikā tika apspriesti tranzīta jautājumi, ievērojamais Rail Baltica projekts, plānotā dzelzceļa elektrifikācija, Air Baltic attīstībai un, protams, ceļu jautājumi. Uzņēmēji nekautrējās iztaujāt ministru arī par dažādiem satiksmes jautājumiem Salaspils, Mārupes, Vecumnieku, Ozolnieku, Ropažu un Olaines novados.

SUB kopš 2018.gada aktīvi tiekas ar vadošajām valsts amatpersonām. Sarunas vadītas ar finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu, zemkopības ministru Jāni Dūklavu, aizsardzības ministru Raimondu Bergamani, pārstāvjiem no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Valsts ieņēmumu dienesta.

SUB valde augstu novērtē valsts amatpersonu iespēju piedalīties šāda veida sarunās. Šoreiz izsakām īpašu pateicību satiksmes ministram Uldim Augulim un viņa padomniekam Reinim Uzulniekam par tikšanos un konstruktīvo diskusiju.