Uzņēmīgs uzņēmums: saruna ar SIA “I2 Factory” vadītāju Kristu Slokenbergu

  • -

Salaspils novadā ir ne mazums uzņēmīgi un interesanti uzņēmumi. Lai iepazīstinātu tuvāk ar tiem, esam izveidojuši rubriku “Uzņēmīgs uzņēmums”. Tās ietvaros pastāstīsim plašāk par Salaspils novada uzņēmumiem, to pirmsākumiem, attīstību un izaicinājumiem covid-19 krīzes apstākļos. Otrais uzņēmums, ar kuru iepazīstinām rubrikas ietvaros, ir SIA “I2 Factory”. Lai interesanti un noderīgi!

Uzņēmuma darbības veids

I2 Factory ir inovatīvs tehnoloģiskās galdniecības uzņēmums, kurš, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, spēj radīt ļoti īpašas logu, durvju, stiklotu fasāžu un jumtu konstrukcijas, kas atbilst visaugstākajām energoefektivitātes prasībām. Uzņēmuma pamatdarbība ir A+ klases ēku norobežojošo konstrukciju ražošana, un uzņēmums šajā sfērā darbojas no 2009.gada. Tāpat svarīgi uzsvērt, ka I2 Factory strādā sertificēti speciālisti, kuru kompetencē ir tieši energoefektīvu ēku būvniecība.

“Logi, durvis un to iebūve mūsu skatījumā ir viens no svarīgākajiem iebūves mezgliem mājas konstrukcijās un to plānošanu ir svarīgi veikt ļoti laicīgi. Mēs veicam gan konsultatīvo, gan tehnoloģisko mezglu izstrādi, kuru ir jāveic jau projektēšanas gaitā,” stāsta uzņēmuma vadītājs K.Slokenbergs. “Mēs varam izplānot logus, kas ne tikai mājai tērē niecīgu enerģijas daudzumu ziemas mēnešos, bet pat atteikties no pierastām, bet nevajadzīgām iekārtām, kā piemēram, radiatoriem zem loga.”

Pandēmijas ietekme uz uzņēmumu un nozari kopumā

Uzņēmuma vadītājs atzīst, ka pandēmijas ietekmē atsevišķos mēnešos bija novērojams kritums, bet, kopumā, šobrīd uzņēmums atkal ieņēmis stabilu izaugsmi. “Pandēmija ir ietekmējusi procesus – gan tikšanos, gan loģistiku, gan darbinieku kustību uzņēmumā, tomēr kopumā uzņēmuma darbība notiek kā ierasts. Šobrīd esam pat kāpinājuši mūsu ražošanas un eksporta apjomus. Tāpat apmēram 60-70% uzņēmuma darbinieku ir jau saņēmuši pirmo vakcīnu,” stāsta Krists Slokenbergs.

Taujājot par nozari kopumā K.Slokenbergs min, ka nozarē šobrīd novērojama stabila augšupeja, kas gan, diemžēl, ir sasaistē arī ar materiālu cenu pieaugumu. Tomēr pieprasījums ir liels, un cilvēki būvē ēkas aizvien efektīvākas, kas ļauj I2 Factory iekarot savu stabilu vietu tirgū. Uzņēmuma vadītājs arī piebilst, ka I2 Factory jau pašlaik ir vairākas inovatīvas produktu grupas. Taču tas nav iemesls, lai apstātos – nākotnē plānots ieviest vēl jaunas produktu grupas un attīstīt esošās.

Kontakti saziņai

Mēs esam sasniedzami visos ierastajos kanālos, piemēram, I2 Factory mājaslapā www.i2.lv, kurā var iepazīties gan ar tehniskajiem risinājumiem, gan apskatīt fotogrāfijas un iedvesmoties no jau paveiktajiem darbiem. Saziņai var izmantot uzņēmuma e-pasta adresi info@i2.lv vai tālruni +371 28811397.

“Tāpat vienmēr ar prieku uzņemam potenciālos klientus pie mums ciemos, lai tuvāk saprastu efektīvas būvniecības pamatprincipus, nekoncentrējoties tikai uz logiem, bet saprotot kopainu,” tā K.Slokenbergs.