Viesojamies Arco Color Latvija

  • -

Iepazīstot Salaspils uzņēmējdarbību, Salaspils uzņēmēju biedrības (turpmāk – SUB) biedri 6.aprīlī ciemojās uzņēmumā SIA “Arco Color Latvija”. Viesu pulkam pievienojās arī Salaspils novada domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars.

Salaspilī, Rīgas ielā 15c, ko saucam par vienu no Salaspils novada uzņēmēju puduriem, darbojas SIA “Arco Color Latvija”. Uzņēmums piedāvā klientiem pulverkrāsošanas pakalpojumu tērauda, alumīnija un citu metālu detaļām.

Arco Color Latvija izmanto jaunākās paaudzes Oxsilan videi draudzīgu (eco-friendly) tehnoloģiju, kas ļauj apstrādāt visu veidu metālus. Uzņēmums darbojas nepilnu gadu, un tā mērķis ir kļūt par vadošo uzņēmumu pulverkrāsošanā Latvijā, nodrošinot saviem klientiem augstāko pulverkrāsošanas kvalitāti un ātrus izpildes termiņus.

Uņēmuma valdes priekšsēdētājs un namatēvs Jānis Gibeiko atzīst: “Bieži gadās, ka cilvēki, dzīvojot vai strādājot vienā ēkā, nepazīst sev tuvākos kaimiņus, vai nekad nav aprunājušies ar tiem. Mūsu darba vidē ir ļoti svarīgs personīgais kontakts, tāpēc bijām gandarīti redzēt tik daudz ciemiņus mūsu ražotnē.” Jānis Gibeiko arī pastāsta, ka vizītes laikā saņēma gan vērtīgas rekomendācijas, gan uzslavas, kas uzņēmumam, kurš strādā tikai deviņus mēnešus, ir ļoti augsts vērtējums.

“Idejas par regulāru viesošanos pie biedrības uzņēmējiem ir uzteicama un augstu vērtējama. Es kā cilvēks, kas ir aizrauts ar ražošanas organizācijas jautājumiem, esmu ļoti ieinteresēts apmeklēt arī citas ražotnes, lai aizgūt veiksmīgāko praksi, ko varētu ieviest arī mūsu ražošanā. Mūsu novadā ir daudz spēcīgu uzņēmumu ar lielu pieredzi, no kuriem var daudz mācīties.”

Paldies uzņēmuma Arco Color Latvija valdes priekšsēdētājam Jānim Gibeiko par uzņemšanu! Vēlam augstus mērķus un teicamu izpildījumu!

Vairāk informācija par uzņēmumu un tā piedāvātajiem pakalpojumiem Arco Color Latvija mājaslapā.